Property 60832 photo 1
Property 60832 photo 2
Property 60832 photo 3
Property 60832 photo 4
Property 60832 photo 5
Property 60832 photo 6
Property 60832 photo 7
Property 60832 photo 8
Property 60832 photo 9
Property 60832 photo 10
Property 60832 photo 11
Property 60832 photo 12
Property 60832 photo 13
Property 60832 photo 14
Property 60832 photo 15
Property 60832 photo 16
Property 60832 photo 17
Property 60832 photo 18
Property 60832 photo 19
Property 60832 photo 20
Property 60832 photo 21
Property 60832 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 127 კვ.მ in Thessaloniki. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. დუპლექსი აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
660 000 € 2869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63138
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
155 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66118
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა