იყიდება - სასტუმრო 20830 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ამულიანი
1 600 000 €
76 €/m²
Property 60816 photo 1
Property 60816 photo 2
Property 60816 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,35
  • დაშორება ზღვიდან: 230 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 20830 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45826
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
1 600 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25702
  • ფართი 40687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 600 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25032
  • ფართი 16800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 500 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5452
  • ფართი 10550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 500 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6307
  • ფართი 13180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა