Property 60624 photo 1
Property 60624 photo 2
Property 60624 photo 3
Property 60624 photo 4
Property 60624 photo 5
Property 60624 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 177 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, სასადილო ოთახი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the center of Kifisia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
861 000 € 5250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56580
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 5
იყიდება
920 000 € 7603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65159
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
990 000 € 7983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64503
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 5367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60624
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 5
იყიდება
893 000 € 5222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56584
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა