Property 60518 photo 1
Property 60518 photo 2
Property 60518 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 142 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 3214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61997
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62022
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 3475 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62024
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
286 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65065
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
273 000 € 4403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65068
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 3897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66126
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66136
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3273 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66137
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა