18 000 € 15 000 €
97 €/m²
Property 60478 photo 1
Property 60478 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 24000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 154 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60560
  • ფართი 1020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
20 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7271
  • ფართი 8150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
23 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64560
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
21 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63826
  • ფართი 496 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
15 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32687
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
18 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8044
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26500 m
იყიდება
20 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56432
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა