იყიდება - სასტუმრო 4000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
230 000 €
57 €/m²
Property 60437 photo 1
Property 60437 photo 2
Property 60437 photo 3
Property 60437 photo 4
Property 60437 photo 5
Property 60437 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 89 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37476
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
320 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33559
  • ფართი 11200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
300 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21605
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22814
  • ფართი 19160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 330 m
იყიდება
250 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23179
  • ფართი 17720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
230 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60111
  • ფართი 1471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
270 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39987
  • ფართი 6312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა