გაყიდული
Property 60243 photo 1
Property 60243 photo 2
Property 60243 photo 3
Property 60243 photo 4
Property 60243 photo 5
Property 60243 photo 6
Property 60243 photo 7
Property 60243 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • სართული: პირველი სართული
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 16 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს Semi-first floor სართულზე და შედგება Semi-first floor შედგება მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62505
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 3043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62562
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62607
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
100 000 € 1265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62628
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 4235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62663
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 1800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62767
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62770
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62879
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62892
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა