იყიდება - სასტუმრო 15250 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
2 500 000 €
163 €/m²
Property 60215 photo 1
Property 60215 photo 2
Property 60215 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 89 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15250 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 200 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62269
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
2 500 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28613
  • ფართი 42000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 500 000 € 163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60215
  • ფართი 15250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა