Property 60214 photo 1
Property 60214 photo 2
Property 60214 photo 3
Property 60214 photo 4
Property 60214 photo 5
Property 60214 photo 6
Property 60214 photo 7
Property 60214 photo 8
Property 60214 photo 9
Property 60214 photo 10
Property 60214 photo 11
Property 60214 photo 12
Property 60214 photo 13
Property 60214 photo 14
Property 60214 photo 15
Property 60214 photo 16
Property 60214 photo 17
Property 60214 photo 18
Property 60214 photo 19

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1047 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 670 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For sale, a land plot of 1047,39 sq.m located in the area of Varipatades, central part of the island of Corfu!

The land is within residential area, it is below the road with a beautiful mountainous view of the western part.

It consists of two pieces:

  • 559 sq.m which can build 270 sq.m and
  • the other part of 448 sq.m with a ruined house on it which can build 400 sq.m.

In total they make 1047 sq.m of land and 670 sq.m of building allowance.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61050
  • ფართი 196 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31503
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
120 000 € 131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60117
  • ფართი 914 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
72 500 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50065
  • ფართი 1280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
107 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34454
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
90 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47076
  • ფართი 1206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
85 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65540
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
90 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60214
  • ფართი 1047 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25480
  • ფართი 2020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
80 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38801
  • ფართი 2006 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m

სიახლეების დაგზავნა