იყიდება - სასტუმრო 303 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა ნეა ფოტიდაია
120 000 €
396 €/m²
Property 60201 photo 1
Property 60201 photo 2
Property 60201 photo 3
Property 60201 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 58 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 303 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 181 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა