76 000 €
13 €/m²
Property 6020 photo 1
Property 6020 photo 2
Property 6020 photo 3
Property 6020 photo 4
Property 6020 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 27000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 130 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. on the Euboea island . და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ.

The land plot is located in a mountain village on the island of Evia, surrounded by greenery and fresh air. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42873
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7325
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9440
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
65 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5198
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა