Property 60122 photo 1
Property 60122 photo 2
Property 60122 photo 3
Property 60122 photo 4
Property 60122 photo 5
Property 60122 photo 6
Property 60122 photo 7
Property 60122 photo 8
Property 60122 photo 9
Property 60122 photo 10
Property 60122 photo 11
Property 60122 photo 12
Property 60122 photo 13
Property 60122 photo 14
Property 60122 photo 15
Property 60122 photo 16
Property 60122 photo 17
Property 60122 photo 18

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2776 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 1200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale a plot of Land of 932sq.m. in the area of ​​Sfakera, north Corfu, with sea view!

The plot meets the requirements for a building permit and builds 400 sq.m. There is electricity and water nearby.

Access is easy from the main road.

The nearest beach is just 1.8 km away.

The plot can be sold in three equal parts, with the possibility to build 400sq.m. on each with the codes: 60113, 60117, 60119.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36389
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
350 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25988
  • ფართი 17600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30027
  • ფართი 6135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
430 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35809
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31423
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31308
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m

სიახლეების დაგზავნა