Property 60113 photo 1
Property 60113 photo 2
Property 60113 photo 3
Property 60113 photo 4
Property 60113 photo 5
Property 60113 photo 6
Property 60113 photo 7
Property 60113 photo 8
Property 60113 photo 9
Property 60113 photo 10
Property 60113 photo 11
Property 60113 photo 12
Property 60113 photo 13
Property 60113 photo 14
Property 60113 photo 15

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 932 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale a plot of Land of 932sq.m. in the area of ​​Sfakera, north Corfu, with sea view!

The plot meets the requirements for a building permit and builds 400 sq.m. There is electricity and water nearby.

Access is easy from the main road.

The nearest beach is just 1.8 km away.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58099
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
170 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45987
  • ფართი 3136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
140 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36520
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46196
  • ფართი 4420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45302
  • ფართი 1629 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
105 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32794
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33898
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33054
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
165 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46849
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
120 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57905
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა