იყიდება - სასტუმრო 1471 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Agios Ioannis Prodromos
230 000 €
156 €/m²
Property 60111 photo 1
Property 60111 photo 2
Property 60111 photo 3
Property 60111 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • მდგომარეობა: Old building/Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 3700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 83 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • Access
  • შიდა კიბე
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1471 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33559
  • ფართი 11200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
270 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28638
  • ფართი 10045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
195 000 € 711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65053
  • ფართი 274 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
300 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21605
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
300 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23578
  • ფართი 13115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
330 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47019
  • ფართი 6070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
270 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37563
  • ფართი 1105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა