იყიდება - სასტუმრო 4132 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
220 000 €
53 €/m²
Property 59992 photo 1
Property 59992 photo 2
Property 59992 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 88 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4132 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64902
  • ფართი 22765 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა