იყიდება - სასტუმრო 3606 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ნეა როდა
110 000 €
30 €/m²
Property 59916 photo 1
Property 59916 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3606 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25059
  • ფართი 8453 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
155 000 € 402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58995
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
100 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26825
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
90 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47802
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
140 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62991
  • ფართი 9670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
100 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11440
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
100 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28707
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5453
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
160 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63289
  • ფართი 2542 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
100 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58209
  • ფართი 5829 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა