იყიდება - კუნძული 110 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
320 000 €
2909 €/m²
Property 59914 photo 1
Property 59914 photo 2
Property 59914 photo 3
Property 59914 photo 4
Property 59914 photo 5
Property 59914 photo 6
Property 59914 photo 7
Property 59914 photo 8
Property 59914 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 120 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Semi-first floor შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა