იყიდება - სასტუმრო 1206 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი მეტამორფოსი
120 000 €
99 €/m²
Property 59910 photo 1
Property 59910 photo 2
Property 59910 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1206 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა