Property 5989 photo 1
Property 5989 photo 2
Property 5989 photo 3
Property 5989 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 290 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 570 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ნაგებობა. აშენების პერსპექტივით 550 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
980 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50867
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
900 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40794
  • ფართი 72000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 300 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43704
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
900 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9104
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
870 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19477
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა