იყიდება - თაუნჰაუსი 125 m² სალონიკის გარეუბანში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები მიკრა ქარდია
153 000 €
1224 €/m²
Property 59810 photo 1
Property 59810 photo 2
Property 59810 photo 3
Property 59810 photo 4
Property 59810 photo 5
Property 59810 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 125 კვ.მ in the suburbs of Thessaloniki. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა