Property 59803 photo 1
Property 59803 photo 2
Property 59803 photo 3
Property 59803 photo 4
Property 59803 photo 5
Property 59803 photo 6
Property 59803 photo 7
Property 59803 photo 8
Property 59803 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 79 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Piraeus area

It has a cooling - heating system

Delivery 5/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63668
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა