Property 59801 photo 1
Property 59801 photo 2
Property 59801 photo 3
Property 59801 photo 4
Property 59801 photo 5
Property 59801 photo 6
Property 59801 photo 7
Property 59801 photo 8
Property 59801 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

It has a cooling - heating system

There is a possibility of a 2nd toilet after consultation

Delivery 5/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 3387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66061
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65007
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 8125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64932
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა