იყიდება - კუნძული 85 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ორმოს პანაგიასი
340 000 €
4000 €/m²
Property 59636 photo 1
Property 59636 photo 2
Property 59636 photo 3
Property 59636 photo 4
Property 59636 photo 5
Property 59636 photo 6
Property 59636 photo 7
Property 59636 photo 8
Property 59636 photo 9
Property 59636 photo 10
Property 59636 photo 11
Property 59636 photo 12
Property 59636 photo 13
Property 59636 photo 14
Property 59636 photo 15
Property 59636 photo 16
Property 59636 photo 17
Property 59636 photo 18
Property 59636 photo 19
Property 59636 photo 20
Property 59636 photo 21
Property 59636 photo 22
Property 59636 photo 23
Property 59636 photo 24
Property 59636 photo 25
Property 59636 photo 26
Property 59636 photo 27
Property 59636 photo 28

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 72 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა