იყიდება - სასტუმრო 500 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია სიქია
219 000 €
438 €/m²
Property 59630 photo 1
Property 59630 photo 2
Property 59630 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 101 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64902
  • ფართი 22765 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა