540 000 € 530 000 €
4609 €/m²
Property 59536 photo 1
Property 59536 photo 2
Property 59536 photo 3
Property 59536 photo 4
Property 59536 photo 5
Property 59536 photo 6
Property 59536 photo 7
Property 59536 photo 8
Property 59536 photo 9
Property 59536 photo 10
Property 59536 photo 11
Property 59536 photo 12
Property 59536 photo 13
Property 59536 photo 14
Property 59536 photo 15
Property 59536 photo 16
Property 59536 photo 17
Property 59536 photo 18
Property 59536 photo 19
Property 59536 photo 20
Property 59536 photo 21
Property 59536 photo 22
Property 59536 photo 23
Property 59536 photo 24
Property 59536 photo 25
Property 59536 photo 26
Property 59536 photo 27
Property 59536 photo 28
Property 59536 photo 29
Property 59536 photo 30
Property 59536 photo 31
Property 59536 photo 32
Property 59536 photo 33
Property 59536 photo 34
Property 59536 photo 35
Property 59536 photo 36
Property 59536 photo 37
Property 59536 photo 38

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 115 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the center of Kallithea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
475 000 € 3442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51878
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48776
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36721
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
525 000 € 3088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50472
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა