Property 59266 photo 1
Property 59266 photo 2
Property 59266 photo 3
Property 59266 photo 4
Property 59266 photo 5
Property 59266 photo 6
Property 59266 photo 7
Property 59266 photo 8
Property 59266 photo 9
Property 59266 photo 10
Property 59266 photo 11
Property 59266 photo 12
Property 59266 photo 13
Property 59266 photo 14
Property 59266 photo 15
Property 59266 photo 16
Property 59266 photo 17
Property 59266 photo 18
Property 59266 photo 19
Property 59266 photo 20
Property 59266 photo 21
Property 59266 photo 22
Property 59266 photo 23

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 112 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 89 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Loutraki area

It is available fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6285
  • ფართი 580 m²
  • Rooms 9
იყიდება
450 000 € 350 000 € 2058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11555
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39045
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59266
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
405 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61446
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა