130 000 €
260 €/m²
Property 58989 photo 1
Property 58989 photo 2
Property 58989 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29001
  • ფართი 947 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
180 000 €
  • ობიექტის კოდი 2674
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
110 000 € 117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49319
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
160 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54522
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
165 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44567
  • ფართი 4686 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
140 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49039
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
110 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39703
  • ფართი 8750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
165 000 € 183 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48331
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
110 000 € 235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62212
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
110 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34627
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა