Property 58466 photo 1
Property 58466 photo 2
Property 58466 photo 3
Property 58466 photo 4
Property 58466 photo 5
Property 58466 photo 6
Property 58466 photo 7
Property 58466 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 31 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. on the island of Corfu.

For sale, a land of 6.500 sq.m located in Platonas village, in the north of Corfu!

The land is even, not far from the main road and is suitable for agricultural purposes.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33895
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
35 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15549
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
55 000 € 183 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3714
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
55 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9638
  • ფართი 2313 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
50 000 €
  • ობიექტის კოდი 2922
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
35 000 € 25 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30597
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
48 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30802
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
45 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50939
  • ფართი 643 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
50 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28744
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
45 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33241
  • ფართი 2250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა