Property 57955 photo 1
Property 57955 photo 2
Property 57955 photo 3
Property 57955 photo 4
Property 57955 photo 5
Property 57955 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2078 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot is located in the area of Roda.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49797
  • ფართი 3646 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
130 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65288
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
190 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36302
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
180 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29912
  • ფართი 4131 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38953
  • ფართი 8104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
130 000 € 343 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30887
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
162 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40717
  • ფართი 3660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
125 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42913
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
135 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28732
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა