Property 57913 photo 1
Property 57913 photo 2
Property 57913 photo 3
Property 57913 photo 4
Property 57913 photo 5
Property 57913 photo 6
Property 57913 photo 7
Property 57913 photo 8
Property 57913 photo 9
Property 57913 photo 10
Property 57913 photo 11
Property 57913 photo 12
Property 57913 photo 13
Property 57913 photo 14
Property 57913 photo 15
Property 57913 photo 16
Property 57913 photo 17
Property 57913 photo 18
Property 57913 photo 19
Property 57913 photo 20
Property 57913 photo 21
Property 57913 photo 22
Property 57913 photo 23
Property 57913 photo 24
Property 57913 photo 25
Property 57913 photo 26
Property 57913 photo 27
Property 57913 photo 28

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 14529 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a vast land plot of 14.529 sq.m located in Pikoulatika area, central Corfu!

The land is sloping, with lots of different trees, including olive trees.

The view is panoramic at some points: sea view, view of the town, the airport, the Old Fortress, the mount Pantokratoras.

Easy access by an asphalted road. The plot has a road frontage of approximately 80 meters.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16054
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
490 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11133
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
400 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37195
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
550 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6155
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 87 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64097
  • ფართი 4012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
315 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48867
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37793
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა