Property 57905 photo 1
Property 57905 photo 2
Property 57905 photo 3
Property 57905 photo 4
Property 57905 photo 5
Property 57905 photo 6
Property 57905 photo 7
Property 57905 photo 8
Property 57905 photo 9
Property 57905 photo 10
Property 57905 photo 11
Property 57905 photo 12
Property 57905 photo 13
Property 57905 photo 14
Property 57905 photo 15
Property 57905 photo 16
Property 57905 photo 17
Property 57905 photo 18
Property 57905 photo 19

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3500 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ.

For sale, a land plot of 3.500 sq.m with sea view located in the area of Agioi Deka!

The plot is accessed by a dirt road, has many olive trees and a bit sloping.

A confirmation for building permit of a 186 sq.m house has been received.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57955
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
125 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52629
  • ფართი 2206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33899
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
105 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32407
  • ფართი 2431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33832
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 129 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60119
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
110 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43284
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
120 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60113
  • ფართი 932 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
150 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47137
  • ფართი 10195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34399
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა