Property 57706 photo 1
Property 57706 photo 2
Property 57706 photo 3
Property 57706 photo 4
Property 57706 photo 5
Property 57706 photo 6
Property 57706 photo 7
Property 57706 photo 8
Property 57706 photo 9
Property 57706 photo 10
Property 57706 photo 11
Property 57706 photo 12

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8781 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 258 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For sale, a land plot of 8.781 sq.m located in the central part of Corfu, in Souleika!

The land is sloping, borders the main asphalted road along 100 m.

It has a view of the hills and mountains opposite.

The land is outside the residential area and is buildable in accordance with the urban planning regulations.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
125 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52629
  • ფართი 2206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
120 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42007
  • ფართი 1210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
90 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25480
  • ფართი 2020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
120 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60113
  • ფართი 932 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
90 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22544
  • ფართი 4108 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
125 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62298
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
90 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23341
  • ფართი 5996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
135 000 € 108 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34066
  • ფართი 4576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
90 000 € 459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61050
  • ფართი 196 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
85 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65540
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა