კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 7330 m² იონიის კუნძულებზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
ლეფკადას პრეფექტურა
მეგანისი
კატომეტრი
700 000 €
95 €/m²
ობიექტის კოდი
57474
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
7330 m²
რეგიონი
იონიის კუნძულები
ადგილი
კატომეტრი (მეგანისი) | ლეფკადას პრეფექტურა (იონის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
200 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
1 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 7330 კვ.მ. in Ionian Islands. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 6374 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
4295
ფართი
6374 m²
მანძილი ზღვიდან
27 m
იყიდება
850 000 €
35 €/m²
სასტუმრო 23940 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
6877
ფართი
23940 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
670 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 13650 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
31975
ფართი
13650 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
940 000 €
134 €/m²
სასტუმრო 7000 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
4297
ფართი
7000 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
700 000 €
95 €/m²
სასტუმრო 7330 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
57474
ფართი
7330 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
690 000 €
158 €/m²
სასტუმრო 4365 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
65363
ფართი
4365 m²
მანძილი ზღვიდან
4200 m
იყიდება
1 000 000 €
750 000 €
62 €/m²
სასტუმრო 12000 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
6706
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
2 m
იყიდება
650 000 €
38 €/m²
სასტუმრო 17000 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
20960
ფართი
17000 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
800 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 9747 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
57475
ფართი
9747 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
Pavlos Leonidis
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the