Property 57461 photo 1
Property 57461 photo 2
Property 57461 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1969
  • რემონტის წელი: 2018
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 250 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
650 000 € 1382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19884
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
600 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16014
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
650 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26940
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა