კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 3221 m² ქალკიდიკზე
საბერძნეთი
მაკედონია
ცარციდიკი
კასანდრა
ნეა ფოტიდაია
130 000 €
40 €/m²
ობიექტის კოდი
57322
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
3221 m²
რეგიონი
ქალკიდიკი/სხვა
ადგილი
ნეა ფოტიდაია (კასანდრა) | ცარციდიკი (მაკედონია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
900 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
2 km
მანძილი აეროპორტამდე:
55 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 3221 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
160 000 €
29 €/m²
სასტუმრო 5512 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
39851
ფართი
5512 m²
მანძილი ზღვიდან
7200 m
იყიდება
160 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 4811 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
54523
ფართი
4811 m²
მანძილი ზღვიდან
450 m
იყიდება
120 000 €
258 €/m²
სასტუმრო 465 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
35497
ფართი
465 m²
მანძილი ზღვიდან
14000 m
იყიდება
140 000 €
107 €/m²
სასტუმრო 1300 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49039
ფართი
1300 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
180 000 €
სასტუმრო ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
2674
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
9300 m
იყიდება
160 000 €
161 €/m²
სასტუმრო 991 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
62368
ფართი
991 m²
მანძილი ზღვიდან
360 m
იყიდება
110 000 €
117 €/m²
სასტუმრო 940 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
49319
ფართი
940 m²
მანძილი ზღვიდან
1100 m
იყიდება
150 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 3000 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
43824
ფართი
3000 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
160 000 €
20 €/m²
სასტუმრო 7650 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
36248
ფართი
7650 m²
მანძილი ზღვიდან
7650 m
იყიდება
160 000 €
32 €/m²
სასტუმრო 5000 m² ქალკიდიკი/სხვა
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
20944
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the