150 000 €
2586 €/m²
Property 5724 photo 1
Property 5724 photo 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 58 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 1 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of real estate 58 sq.m. that is located on the first floor in the prestige district of Athens Voula. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 1235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40867
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
220 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50568
  • ფართი 295 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
150 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5724
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
121 000 € 1440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4623
  • ფართი 84 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
177 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51783
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
127 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35181
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
180 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10289
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50599
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა