Property 56994 photo 1
Property 56994 photo 2
Property 56994 photo 3
Property 56994 photo 4
Property 56994 photo 5
Property 56994 photo 6
Property 56994 photo 7
Property 56994 photo 8
Property 56994 photo 9
Property 56994 photo 10
Property 56994 photo 11
Property 56994 photo 12
Property 56994 photo 13
Property 56994 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 34 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12000 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 12.000 sq.m located in the north-west of Corfu, in the area of Arillas-Magoulades!

The land is sloping with many olive trees and sea view. The access is by a rural road, where you need an off-road vehicle.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25388
  • ფართი 94000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 1754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5989
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 290 m
იყიდება
630 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40443
  • ფართი 4143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33678
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40478
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
650 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51125
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა