Property 56973 photo 1
Property 56973 photo 2
Property 56973 photo 3
Property 56973 photo 4
Property 56973 photo 5
Property 56973 photo 6
Property 56973 photo 7
Property 56973 photo 8
Property 56973 photo 9
Property 56973 photo 10
Property 56973 photo 11
Property 56973 photo 12
Property 56973 photo 13
Property 56973 photo 14
Property 56973 photo 15
Property 56973 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 305 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. სართული შედგება ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 150 000 € 2221 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51111
  • ფართი 968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 310 000 € 15232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41335
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 240 000 € 16231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41341
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 600 000 € 17777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25777
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 44956
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46223
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26372
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 600 000 € 15238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29395
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 990 000 € 14420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41333
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა