500 000 €
4032 €/m²
Property 56919 photo 1
Property 56919 photo 2
Property 56919 photo 3
Property 56919 photo 4
Property 56919 photo 5
Property 56919 photo 6
Property 56919 photo 7
Property 56919 photo 8
Property 56919 photo 9
Property 56919 photo 10
Property 56919 photo 11
Property 56919 photo 12
Property 56919 photo 13
Property 56919 photo 14
Property 56919 photo 15
Property 56919 photo 16
Property 56919 photo 17
Property 56919 photo 18
Property 56919 photo 19

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 124 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 2160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45268
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 4
იყიდება
693 000 € 3465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47134
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 2227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49459
  • ფართი 312 m²
  • Rooms 7
იყიდება
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54729
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
640 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56208
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
585 000 € 3588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61602
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
540 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61671
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
599 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63916
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა