Property 56918 photo 1
Property 56918 photo 2
Property 56918 photo 3
Property 56918 photo 4
Property 56918 photo 5
Property 56918 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: პირველი სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 155 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New project is ideally situated in a quite residential area in the heard of Pareklisia Village just 5 Minutes drive to the Highway & Saint Raphael beach, near supermarkets, restaurants, public schools and various amenities. 

There are only 6 apartments left in this project -

1st floor:  1 with 1 bedroom and 1 with 2 bedrooms;

3rd floor:  3 with 2 bedrooms.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3649 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45603
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49553
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49702
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
390 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48787
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51403
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56483
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა