Property 56725 photo 1
Property 56725 photo 2
Property 56725 photo 3
Property 56725 photo 4
Property 56725 photo 5
Property 56725 photo 6
Property 56725 photo 7
Property 56725 photo 8
Property 56725 photo 9
Property 56725 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Agia Paraskevi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 4805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58958
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65448
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
315 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60035
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა