Property 56724 photo 1
Property 56724 photo 2
Property 56724 photo 3
Property 56724 photo 4
Property 56724 photo 5
Property 56724 photo 6
Property 56724 photo 7
Property 56724 photo 8
Property 56724 photo 9
Property 56724 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Agia Paraskevi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65297
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 3614 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59801
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 4324 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59869
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62253
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა