506 000 €
3163 €/m²
Property 56719 photo 1
Property 56719 photo 2
Property 56719 photo 3
Property 56719 photo 4
Property 56719 photo 5
Property 56719 photo 6
Property 56719 photo 7
Property 56719 photo 8
Property 56719 photo 9
Property 56719 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 160 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

4 bedroom villa for sale is located in the picturesque area near Polis. Built to the highest standards, the villa has its own independent plot with private swimming pool and parking. This villa provides first class accommodation and spacious living areas for the whole family.   

  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1 with bath + 2 with shower
  • Sea view
  • Type: Villa
  • Area: Polis
  • Location: Seaside / Countryside, 250m from the sea
  • Price: €506,000 (+ VAT)
  • Construction Stage: Off-plan
  • Plot Size: 593.85 m2
  • Total covered area: 160.29 m2
  • Uncovered verandas: 134.13 m2
  • Uncovered Parking; 16.24 m2
  • Roof garden with sea view

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38466
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
593 900 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52329
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 1
იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
530 000 € 2366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49189
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 6
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
599 000 € 3565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38759
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა