480 000 €
3357 €/m²
Property 56715 photo 1
Property 56715 photo 2
Property 56715 photo 3
Property 56715 photo 4
Property 56715 photo 5
Property 56715 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 143 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Modern 3 bedroom villa for sale located in Peyia, Cyprus. The villa is close to the renowned blue-flag beaches of Coral Bay and the Akamas National Park. The villa enjoys a private swimming pool, roof terraces and covered verandas while overlooking the breath-taking views of the Mediterranean Sea. 

  • Type  Villa
  • Area  Peyia
  • Location  Seaside / Countryside
  • Bedrooms  3
  • Price €480,000 + VAT
  • Plot Size 451.49m2
  • TOTAL COVERED 143.38m2
  • UNCOVERED VERANDAS 83.02m2
  • Swimming Pool Yes
 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 3356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56715
  • ფართი 143 m²
  • Rooms 4
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38751
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
425 000 € 2043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43271
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა