574 000 €
3376 €/m²
Property 56703 photo 1
Property 56703 photo 2
Property 56703 photo 3
Property 56703 photo 4
Property 56703 photo 5
Property 56703 photo 6
Property 56703 photo 7
Property 56703 photo 8
Property 56703 photo 9
Property 56703 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 170 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Coastal 3 bedroom villa in Peyia, Cyprus. This exclusive villa is adjacent to the spectacular Akamas National Park and is close to the renowned blue-flag sandy beaches of Coral Bay as well as other major amenities such as five-star hotels, restaurants and bars. The design of the villa has been inspired by the Mediterranean architecture and enjoys comfortable living areas, a private swimming pool and balconies with spectacular views of the Mediterranean Sea and the famous Sea Caves. 

  • Type  Villa
  • Area  Peyia
  • Location Seaside / Countryside
  • Bedrooms 3
  • Price €574,000  (+ VAT)
  • Construction Stage  Off-plan
  • Plot Size  820.73 m2
  • TOTAL COVERED  169.98 m2
  • UNCOVERED VERANDAS  31.61 m2
  • Swimming Pool  Yes

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
470 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51997
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5
იყიდება
635 000 € 2634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51912
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 4
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6
იყიდება
685 000 € 3071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49302
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
იყიდება
630 000 €
  • ობიექტის კოდი 35292
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა