250 000 €
97 €/m²
Property 56546 photo 1
Property 56546 photo 2
Property 56546 photo 3
Property 56546 photo 4
Property 56546 photo 5
Property 56546 photo 6
Property 56546 photo 7
Property 56546 photo 8
Property 56546 photo 9
Property 56546 photo 10
Property 56546 photo 11
Property 56546 photo 12
Property 56546 photo 13
Property 56546 photo 14
Property 56546 photo 15
Property 56546 photo 16
Property 56546 photo 17
Property 56546 photo 18
Property 56546 photo 19
Property 56546 photo 20
Property 56546 photo 21
Property 56546 photo 22
Property 56546 photo 23
Property 56546 photo 24

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 13 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2569 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

For sale, a land plot of 2.569 sq.m with sea view in Kato Korakiana!

The plot is on a hillside which provides panoramic sea view. It is sloping, a concrete road (approximately 300 m long) leads to the plot from the village and arrives to the bottom of the plot. A building permit for a 200 sq.m house has been acquired in 2022 (please, see pictures N11-12).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31501
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
350 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25988
  • ფართი 17600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22563
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
250 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16529
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
320 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34397
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
225 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51788
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41642
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა