530 000 €
5 €/m²
Property 56513 photo 1
Property 56513 photo 2
Property 56513 photo 3
Property 56513 photo 4
Property 56513 photo 5
Property 56513 photo 6
Property 56513 photo 7
Property 56513 photo 8
Property 56513 photo 9
Property 56513 photo 10
Property 56513 photo 11
Property 56513 photo 12
Property 56513 photo 13
Property 56513 photo 14
Property 56513 photo 15

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 26 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 95095 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a vast territory of 95.095 sq.m located in Agros, in the northern part of Corfu!

The land consists of 4 plots of:

 - 21.378 sq.m

 - 17.194 sq.m

 - 12.079 sq.m

 - 44.443 sq.m (where a part of 13.000 sq.m is characterised as forest territory).

The land is in a non-residential zone and is buildable. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25388
  • ფართი 94000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7700 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56994
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40481
  • ფართი 19950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
550 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6155
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
630 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40443
  • ფართი 4143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
425 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32444
  • ფართი 6409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33678
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა