Property 56476 photo 1
Property 56476 photo 2
Property 56476 photo 3
Property 56476 photo 4
Property 56476 photo 5
Property 56476 photo 6
Property 56476 photo 7
Property 56476 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 356 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxury 3 bedroom penthouse with sea view and a private swimming pool located in a very demanded area near Sklavenitis Columbia. This is a spacious, high quality apartment in a modern building just 1km from the sea.

Beautifully built with comfort and convenience in mind, the project has all the hallmarks of a sophisticated, relaxed lifestyle that promises the freedom to experience Mediterranean life at its best. Its expertly designed configuration offers 1, 2 or 3 bedroom apartments and stunning 3-bedroom penthouses.

Other than its contemporary and functional design, the other major advantage of the project is its proximity to all city centre amenities such as shops, boutiques, cafes, supermarkets, banks, a number of restaurants and bars, a few minutes’ drive to the beach.

  • Luxury Penthouse
  • Location: Agios Athanasios, Columbia  
  • Private Swimming Pool
  • Sea View
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Floor: 4
  • Internal area: 115.85sqm
  • Covered veranda: 68.05sqm
  • Uncovered veranda: 126.65sqm
  • Green Terrace: 28.95sqm
  • Common area: 12.48sqm
  • Storage: 4.50sqm
  • Total area: 356.48sqm
  • Distance to the sea: 1.1km
  • Completion: 2024

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 550 000 € 10264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44656
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 850 000 € 14919 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41336
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 250 000 € 6793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9798
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 340 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55952
  • ფართი 212 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
გირჩევთ იყიდება
1 250 000 € 8561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44123
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26372
  • ფართი 132 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 600 000 € 5245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56973
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა