162 000 €
3306 €/m²
Property 56429 photo 1

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 49 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56428
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45956
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
160 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44801
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52130
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
176 500 € 1765 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63217
  • ფართი 100 m²
იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56429
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 1
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა