162 000 €
3306 €/m²
Property 56428 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 49 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

New residential project is coming soon in the heart of Larnaca, more precisely in the famous Ermou street!  This project is the perfect option if you’re looking to make an investment and benefit from a high return, this project is ideal for short-term rental as it will be composed of 1-bedroom apartments and studios!

  • Studio-apartment
  • 250m from Finikoudes Beach
  • Strategic & Prime Location
  • Ideal for Short-Term Rental

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28819
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
236 000 € 2712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
176 500 € 1765 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63217
  • ფართი 100 m²
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56429
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 1
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2582 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51525
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37632
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა